KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Endikal Elektronik´ya (Bu metinde "Endikal Elektronik" olarak kullanılacaktır) aittir.

Endikal Elektronik internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Endikal Elektronik ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Endikal Elektronik internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini endikal.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. endikal.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Endikal Elektronik internet sitesini ziyaret eden ve Endikal Elektronik sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - Endikal Elektronik. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi