top of page
noktalar

Kurumsal

Hakkımızda

   Firmamız, 1991 yılında Nural Telekom İma. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulmuş ve üretim faaliyetlerine Penguen duvar telefonu modeli ile başlamıştır. 1997 yılında ürün portföyüne Compact duvar/masa telefonu ve Ankesörlü telefon modellerini de katarak faaliyetlerini sürdürmüş ve nihayet 2002 yılında Comfort masa telefonu ve klasik ahşap telefon modellerini de tüketiciye sunarak ürün portföyünü genişletmeye devam etmiştir.

   

ofis.jpeg
c192a8c07c2a4e8fafb1688510d0f8cf_img_e50691.jpg

   2006 yılında Telekomünikasyon alanındaki başarı ve tecrübeler ışığında Asansör İnterkom Modülü ve Şube Telefonu modellerini piyasaya sürerek asansör elektroniği ve haberleşme sistemleri sektörüne giriş yapmıştır. Ardından Grafik LCD, Alfanümerik LCD, Asansör Güvenlik Sistemleri ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kartlar ve projeler geliştirerek ürün portföyünü genişletmiştir.

   2015 yılında Çengelköy'de bulunan 2.500 m2 kapalı alana sahip tesisimize geçerek bünyemize kattığımız Otomatik SMD Dizgi, SMD Fırın, Dalgalı Pota, Plastik Enjeksiyon, Ekstruder vb. pek çok makine ile tamamen  yerli üretime ağırlık vererek gelişen teknolojiyi de takip ederek değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz.

Politikalarımız

  • Müşterilerimize karşı sorumluluk duyar ve uzun vadeli ilişkiler kurarız.

  • Verdiğimiz sözlerin arkasında durur, karşılıklı güven ve saygıya dayalı çalışırız.

  • Çalışanlarımızın iş emniyetlerini/iş güvenliğini önemser, çalışma şartlarını iyileştirir, kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleriz.

  • Kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmayı hedef ediniriz.

  • Ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en yüksek teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti sunarız.

Kalite Standartları

   Tüketicilerimizin daha kaliteli, uzun ömürlü, uluslararası normlara ve TSE'ye uygun mamülleri iç piyasada bulabilmeleri için tüm gayretimizle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu doğrultuda firmamız 20.12.2002 tarihinde TÜRK TELEKOM onay belgesi, 30.12.2002 tarihinde de Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'ndan Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgesi ve TSE belgesi almıştır.

Ar-Ge

Firmamızın bünyesinde TSE normlarına uygun Ar-Ge laboratuarı bulunmaktadır. Bu laboratuarda Ar-Ge çalışanlarımız dünyadaki haberleşme ve diğer elektronik tasarımlarla ilgili olarak üst düzeyde çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page